Neler Yapabiliriz ?

• Kurumsal Kimlik Çalışması
• Kurumsal Tanıtım Kitapcığı
• Kurumsal Kimlik Rehberi
• İmaj Kampanyası
• Halka Arz
• Faaliyet Raporu
• Raporlama
• Web Arayüz Design (UI Design)

– TV filmi

– Radyo spotu

– Yazılı basın

– POP malzemeleri ve Baskıları (Üretimi)

Ürününüz İçin Neler Yapabiliriz?

• Satış kampanyası

• Ambalaj dizaynı ve üretimi

• POP Malzeme dizaynı ve üretimi

• Outdoor

• Saha aktiviteleri planlama

• Lansman toplantıları

Markanız İçin Neler Yapabiliriz?

Yeni marka oluşturma – İmaj oluşturma tanıtım stratejisi – Pazarlama stratejisi Kampanya dizayn ve uygulama

blank

Yeni Marka Oluşturmak

Marka bir ürün ya da hizmet için artı değer taşımalıdır. Bizim için marka bir isim ya da slogandan çok daha fazlasıdır. Biz o isme hayat veririz. Yaşam tarzını, duygularını ve yeteneklerini ortaya çıkarırız. Kısacası ürünün kişiliğini markaya yansıtır ve beklentileri doğrultusunda ona bir imaj oluştururuz. Piyasa ihtiyaçları doğrultusunda ona bir pazarlama stratejisi geliştirerek uygularız. İsim ve logo çalışmaları ile imajı tamamlayıp, ulusal ve uluslararası pazarlarda tanınması için çalışmalar yaparız.

 

 

 

 

Kurumsal Kimlik

Bir şirketin kendisini temsil etme biçimlerinin bütünü, o şirketin kimliğidir. Bir şirketin kendisini temsil ederken nasıl algılanacağına yön veren aktivitelerin bütünü ise kurumsal kimlik sürecidir. Biz bu süreç içerisinde görsel iletişim sistemini oluşturan temel elemanları, (şirket ismi, alt şirket isimleri, semboller (Logo, Logotype), temel harf karakterleri renkler) oluşturur ve uygulamasını yaparız.

Kampanya Dizaynı ve Uygulaması

Markanın bağırmadan sesini duyurması ve gürültülü ortamlarda bile kişiliğiyle fark edilebilmesi önemlidir. Bunu sağlamak için imajı güçlendirecek ve satışa destek olacak yaratıcı çalışmalar yapmak gerekir. Biz kampanya çalışmalarımızda bu anlayış ile yola çıkar, bütçe ve ihtiyaçlar doğrultusunda en doğru çözümü üretiriz.

Konsept Oluşturma

Ürünün ihtiyaçlarını gözden geçirip hedef kitle profilini belirledikten sonra uygun, doğru ve yaratıcı konsepti oluşturur, uygulamasını yaparız.

blank
blank


Medya Satın Alma

 

Ulusal ve yerel televizyon kanallarında, radyo istasyonlarında, gazete ve dergilerde, açık hava, sinema ve internet mecralarında, hazırlanan ve müşteri tarafından onaylanan medya ürünü, basınla kurduğumuz iyi ilişkiler sayesinde mümkün olan en ekonomik koşullarla reklam yeri ve zamanı satın alma işlemlerini gerçekleştirir ve takibini yaparız.


Medya Planlama

 

Etkili medya iletişiminin, markaların ve ürünlerin kısa, orta ve uzun vadeli hedefine ulaşmalarındaki öneminin bilincindeyiz. Heyecanlı, yenilikçi bakış açımıza tüm mecralarda, ulusal ve yerel çözümler üretiriz. Kurum politikaları doğrultusunda ürünün veya markanın hedef kitlesine uygun medya seçimini yapar ve uygularız.

Dizayn ve İşlev Arasında Denge Yaratırız

Web sitesi arayüz dizaynı kapsamında, navigasyon, içerik ve işlev unsurları ile en iyi sonucu elde etmek için dijital haritalar tasarlarız ve oluşturduğumuz bilgi mimarisi bu unsurların üçüne de hitap eder. İşimiz, markanız ve müşterilerinizin ihtiyaçlarına uygun dizaynlar yaratmaktır. İyi düşünülmüş, sofistike ve kullanışlı web arayüzleri tasarlar ve uygularız.

Markanızın arandığında bulunabilmesini sağlarız. SEO sayesinde web sitenize trafik yönlendirir ve sitenize aramalar üzerinden gelen ziyaretçi sayısını artırırız.


İnternet Reklamları ile Ölçülebilir, Kesin ve Hızlı Çözüm Sağlarız.

En doğru internet reklam formatlarını kullanarak; performansa yönelik, sonuç odaklı kampanyalar ve planlar uygularız. Reklam kampanyaları medya planlama aşamasında markanızın hedef kitlesini göz önüne alarak kreatif görsel ve içeriklerini oluştururuz. Kampanya yayın sürecini yönetir, sonuçlarını net bir şekilde analiz ederek, size raporlarız.

Markanız adına yöneteceğimiz internet reklam kampanyaları ile yatırımınızın geri dönüşünü artarak alırsınız.

blank