HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

DR Reklam ve Halkla İlişkiler olarak 1985 yılında başlayan bir reklamcılık hikayesinin ardından 1999 yılında “Tam Hizmet Reklam Ajansı” ilkesi ile kurumsallaşmıştır. 2006 yılında CreaTÜRK Reklam Hizmetleri adı altında 360 derece reklam ajansı hizmetleri sunmaya başlamışlardır. Daha öncesinde vermekte oldukları geleneksel reklam hizmetlerinin yanına yeni mecralar olan dijital platformları da ekleyerek sadece geleneksel veya sadece dijital ajans olmaktan çıkarak bütün reklam hizmetlerinin tek adresten alınabildiği bir ortam sağlamışlardır.

CreaTÜRK Reklam Ajansı olarak önceliğimiz, yaratıcı ve inandırıcı reklam felsefesiyle reklam verenin pazar beklentilerini ön planda tutmak ve doğru reklam anlayışından ödün vermeden çalışmaktır. Ulusal ve uluslararası pek çok marka, ürün ve kuruma profesyonelce hizmet veriyorlar ve pazarlama iletişimindeki yenilikleri yakından takip ederek alt yapılarını ve insan kaynaklarını sürekli geliştiriyorlar.

CreaTÜRK Reklam Ajansının sunduğu hizmetler arasında reklam fotoğrafçılığı, reklam filmi ve websitesi tasarımı hizmetleri de yer almaktadır1. Ayrıca marka stratejisi, marka kimliği, marka konumlandırma, marka yönetimi, medya planlama, medya satın alma, medya takibi, sosyal medya yönetimi, dijital pazarlama, etkinlik yönetimi ve kriz yönetimi gibi hizmetler de sunmaktadırlar.

Marka Tasarımı

Kurumsal Tasarımlar

Medya Satın Alma

Web Tasarımı

k

Geleneksel Reklam

Fotoğraf & Video